Konference, na kterou její účastníci jen tak nezapomenou

Uspořádat úspěšnou konferenci není raketová věda, chce to jen dobře zvládnout několik disciplín. Základem je dobře se připravit a vše v předstihu naplánovat. Shrňme si tedy několik bodů, které mohou být cestou k úspěšně zvládnuté firemní akci.


1. Organizace

Chystáte-li akci většího rozsahu, určitě se vyplatí sestavit organizační tým nebo na tuto činnost najmout profesionály, kteří se postarají o doprovodný program a zajistí hladký průběh na místě. Jako leader celé akce tak budete mít dostatek času na přípravu všech důležitých aspektů.

Včas vyberte vhodný prostor, kapacitně odpovídající rozsahu akce a zajistěte si veškerou nezbytnou konferenční techniku.

V hotelu Dolce Villa se během roku odehraje průměrně 200 firemních akcí, proto se nebojte obrátit se na nás pro radu s organizací. Můžete u nás vybírat z 5 konferenčních prostor, které flexibilně přizpůsobíme Vašim potřebám.

2. Originalita

Pokud si má vaše publikum z konference něco odnést a dlouho pamatovat, pak je potřeba být originální nejen tématem, ale například i doprovodným programem nebo cateringem.

Představte si třeba burger party spojenou s bowlingem, kterou završíte Váš školící den. Účastníci konference jistě uvítají zpestření, které může být odměnou za jejich účast a celodenní soustředění.

O burger party se může postarat naše restaurace Burger Bar. Bowling se nachází v prostorách restaurace. V letních měsících se může celý závěrečný program odehrát na naší zahrádce, kde je možné připravit grilování.

3. Správné načasování

Obvykle se nesetkáte s valnou účastí, pokud budete konferenci pořádat v pondělí nebo v pátek. Svou roli sehraje také vybraný měsíc. Konferenční sezóna se přirozeně utíná počátkem prázdnin a opět se rozjíždí začátkem září. Největší meetingové žně jsou v období od března do května.

Neváhejte se na nás obrátit pro zjištění volných termínů.

4. Kvalitní téma a kvalitní řečníci

Tento bod by měl být možná na prvním místě, ale považujeme ho za takovou samozřejmost a základní pilíř úspěchu celé firemní akce, že ho zde zmiňujeme jen tak mimochodem. Vše se odvíjí od kvalitního obsahu. Soustřeďte se na způsob zpracování a věnujte dostatek energie pečlivé přípravě.Zpět na aktuality

Rádi vás provedeme našimi prostory
a vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci!

S nabídkou pro raut, banket, bufet, coffee break nebo akci s výběrem á la carte. Při finální kalkulaci vždy zohledňujeme kompletní objednávku, včetně jídla, ubytování a dalších služeb.

Nezávazná poptávka

Kontakty

Nebušická 93,
164 00 Praha 6

tel.: (+420) 220 199 510
fax: (+420) 220 612 491
info@dolcevilla.cz

Buďte v obraze

Novinky přímo do vaší e-mailové schránky!
Přihlaste se k odběru.


Copyright © 2024, KonferencevDolceVilla.cz