Důvěřují nám

Dobrý den, děkujeme za pěkně připravenou vánoční akci, vše bylo v pořádku, jídlo výborné.
Mohu Vám dát maximální hodnocení celé akce. Vše naprosto přesně připravené. Občerstvení včetně rautu bylo dle mých představ a vše nám velice chutnalo. Prosím, vyřiďte Vaší kuchyni naše veliké poděkování. Ještě k obsluze – naprosto profi chování celého týmu. Jim patří také naše poděkování.  Kolegové byli se vším spokojeni včetně hezkého secesubytování. Takže Vám dáváme jedničku s hvězdičkou za celou skvěle připravenou akci.
Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Zvláště bych vyzvedl velmi příjemné vystupování veškerého personálu hotelu i Burger Baru. Žádný negativní komentář nemám.
Večírek u Vás se nám moc líbil, byli jsme spokojeni po všech stránkách, s jídlem, pitím, vaším personálem i zábavou. Děkujeme!
Děkujeme za organizaci a přípravu našeho večírku. Hosté byli spokojeni.
Mně i kolegům se u Vás líbilo. Užili jsme si bowling s občerstvením a následně i večeři.Nemám co vytknout, rádi se k Vám v rámci některé z dalších firemních akcí vrátíme.
Organizace meetingu proběhla velmi dobře, všichni účastníci si pochvalovali ubytování i stravování a jsem si jist, že brzy u vás podobnou akci zopakujeme. Chtěl bych vyzdvihnout vaše zaměstnance, kteří se o nás starali velmi profesionálně a jejich přístup a péče o hosta je v dnešní době nevídaná.
Děkuji moc. Vše bylo ok. Dobře jsme se bavili.
Všechno proběhlo v pořádku. K vašemu hotelu nemám jediné výtky, všichni účastníci byli se servisem a službami spokojeni.
Večírek byl skvělý, vše dle našich představ. Personál byl velice milý. Opravdu nevím, co bych vytkla :-). Ještě jednou mockrát děkujeme za perfektní služby.
Děkuji za vstřícnost a organizaci celkově úspěšné akce.
My také děkujeme! Akce proběhla hladce a bez problémů, vše jste měli dobře zorganizované.
Byli jsme naprosto spokojeni! Jídlo bylo opravdu výborné. Jsme rádi, že jsme z části zvolili karibské menu. Jídlo bylo nezvyklé a tím lákavé. Naši pracovníci si ho velice pochvalovali, že mohli zkusit něco nového. Vyhovovalo i množství. Dala jsem na Vás a dobře jsem udělala. Jídla bylo tak akorát. Jinak, my jsme si všichni oblíbili i prostředí vašeho hotelu. Bowlingové centrum jsme měli jen sami pro sebe a tudíž jsme mohli nerušeně uspořádat klání o ceny, což se rovněž povedlo. Rozumní zaměstnanci rádi ochutnali i rum. Každopádně váš servis byl výborný a já moc děkuji. Příště se na vás zase rádi obrátíme!
S Vašimi službami jsme byli spokojeni, prostředí i občerstvení na vysoké úrovni.
Mockrát děkuji za uspořádání celé akce a hlavně za Váš ochotný přístup. Jako vždy jsme byli plně spokojeni.
Děkujeme za příjemnou atmosféru. Myslím , že všichni naši zaměstnanci byli s poskytnutými službami spokojeni. Jménem vedení naší společnosti bych rád poděkoval za dobrou spolupráci a ochotu všech Vašich pracovníků.

Rádi vás provedeme našimi prostory
a vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci!

S nabídkou pro raut, banket, bufet, coffee break nebo akci s výběrem á la carte. Při finální kalkulaci vždy zohledňujeme kompletní objednávku, včetně jídla, ubytování a dalších služeb.

Nezávazná poptávka

Kontakty

Nebušická 93,
164 00 Praha 6

tel.: (+420) 220 199 510
fax: (+420) 220 612 491
info@dolcevilla.cz

Buďte v obraze

Novinky přímo do vaší e-mailové schránky!
Přihlaste se k odběru.


Copyright © 2024, KonferencevDolceVilla.cz