Občerstvení

Pokud byste si nevybrali z našich sestavených nabídek, rádi vám vytvoříme menu, které bude respektovat vaše zvyklosti a případné potravinové alergie. Kvalitu surovin klademe na první místo, proto si například pečeme vlastní pečivo, a to i v bezlepkové variantě.

Coffee break

Standardní coffee break obsahuje slané pečivo, které je ve formě našich domácích baget, housek nebo toustového chleba.

Vybrat si také můžete z více druhů sladkého pečiva nebo zákusků a čerstvého ovoce. Coffee break můžeme doplnit o zajímavé druhy kanapek a další drobné občerstvení, kterým můžete oživit klasiku.

Konferenční nabídka

Obědový raut

V naší nabídce najdete 4 typy obědových rautů, které se liší svým složením, gramáží i cenou.

Všechny rauty jsou však koncipované jako oběd v rámci maximálně 1,5 – 2 hodin. Pokud si nevyberete žádný z našich nadefinovaných rautů, pokusíme se vyjít vstříc vašim představám.

Konferenční nabídka

Večerní raut

Máme několik typů velkých rautů, které jsou vhodné pro večeře.

Večerní raut je pojatý jako setkání s kolegy při víceméně neformální atmosféře. Tyto rauty jsou určeny pro konzumaci v řádu minimálně 5 hodin.

Pokud chcete pojmout večerní raut jako „afterparty“ po celodenním školení, pak doporučujeme rezervaci našeho bowlingu, jako doprovodný program.

Rautová nabídka

Rádi vás provedeme našimi prostory
a vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci!

S nabídkou pro raut, banket, bufet, coffee break nebo akci s výběrem á la carte. Při finální kalkulaci vždy zohledňujeme kompletní objednávku, včetně jídla, ubytování a dalších služeb.

Nezávazná poptávka

Kontakty

Nebušická 93,
164 00 Praha 6

tel.: (+420) 220 199 510
fax: (+420) 220 612 491
info@dolcevilla.cz

Buďte v obraze

Novinky přímo do vaší e-mailové schránky!
Přihlaste se k odběru.


Copyright © 2024, KonferencevDolceVilla.cz