Aktuality

Snažíme se Vám přinášet nejnovější informace o nás. Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích.

Vliv stravy na produktivitu práce zaměstnanců

Řada vědců se shoduje na tom, že špatná strava a životospráva zaměstnanců je příčinou poklesu produktivity v práci. Někdy jim jejich životní styl dokonce brání v kariérním postupu.

Proto se šéfové často rozhodnou uspořádat firemní konference nebo zajímavá firemní školení, kde svým zaměstnancům nejen poskytnou nové znalosti, ale také zajímavé sportovní vyžití nebo zdravou stravu.

Zobrazit více

Kreativní kurzy, kurzy etikety nebo marketingový workshop?

Jste lektorem, nebo se jim chystáte stát a hledáte vhodné prostory v Praze pro pořádání pravidelných i nepravidelných kurzů či workshopů? Jsme multifunkční hotel, který Vám nabídne zázemí pro Vaši výuku a přednášky.

Zobrazit více

Konference, na kterou její účastníci jen tak nezapomenou

Uspořádat úspěšnou konferenci není raketová věda, chce to jen dobře zvládnout několik disciplín. Základem je dobře se připravit a vše v předstihu naplánovat. Shrňme si tedy několik bodů, které mohou být cestou k úspěšně zvládnuté firemní akci.

Zobrazit více

Teambuilding, který vás bude bavit

Jistě už jste zažili pár stmelovacích akcí, které se zrovna nepovedly. Při plánování teambuildingu je potřeba mít vymyšlený koncept, který přiměje všechny zaměstnance zapojit se a bavit se. U nás hraje hlavní roli stmelovacího prvku dobré jídlo. Připravíme vám raut, o kterém budou vaši kolegové a zaměstnanci ještě dlouho mluvit. Raut můžeme tematicky koncipovat a samozřejmě ho vytvoříme přesně takový, jaký ho chcete mít.

Zobrazit více

Rádi vás provedeme našimi prostory
a vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci!

S nabídkou pro raut, banket, bufet, coffee break nebo akci s výběrem á la carte. Při finální kalkulaci vždy zohledňujeme kompletní objednávku, včetně jídla, ubytování a dalších služeb.

Nezávazná poptávka

Kontakty

Nebušická 93,
164 00 Praha 6

tel.: (+420) 220 199 510
fax: (+420) 220 612 491
info@dolcevilla.cz

Buďte v obraze

Novinky přímo do vaší e-mailové schránky!
Přihlaste se k odběru.


Copyright © 2024, KonferencevDolceVilla.cz