Teambuilding, který vás bude bavit

Jistě už jste zažili pár stmelovacích akcí, které se zrovna nepovedly. Při plánování teambuildingu je potřeba mít vymyšlený koncept, který přiměje všechny zaměstnance zapojit se a bavit se. U nás hraje hlavní roli stmelovacího prvku dobré jídlo. Připravíme vám raut, o kterém budou vaši kolegové a zaměstnanci ještě dlouho mluvit. Raut můžeme tematicky koncipovat a samozřejmě ho vytvoříme přesně takový, jaký ho chcete mít.


Doplňkovým programem k dobrému jídlu může být bowlingový turnaj. V prostorách naší restaurace Burger Bar máme 4 klimatizované dráhy, kde můžeme uspořádat celý večírek včetně občerstvení, a když na to přijde, můžete výherní tým odměnit i trofejí, kterou pro vás rádi obstaráme.

Esem celého večera může být společná degustace belgických pivních speciálů, kde si vyzkoušíte přesnost svých chuťových pohárků. K degustaci 6 vzorků od nás dostanete podklady s popisem piv a sami si je zkusíte přiřadit. Na konci testování dostanete výsledky a můžete vyhlásit nejlepšího pivního znalce.

K letnímu teambuildingu můžete využít naši zahrádku, kde vám můžeme uspořádat třeba raut formou grilování. K zimním večírkům můžete využít krásného prostoru se zapáleným krbem.

Pro zaslání nezávazné nabídky nás kontaktujte na e-mailu info@dolcevilla.cz nebo na telefonu (+420) 220 199 510.Zpět na aktuality

Rádi vás provedeme našimi prostory
a vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci!

S nabídkou pro raut, banket, bufet, coffee break nebo akci s výběrem á la carte. Při finální kalkulaci vždy zohledňujeme kompletní objednávku, včetně jídla, ubytování a dalších služeb.

Nezávazná poptávka

Kontakty

Nebušická 93,
164 00 Praha 6

tel.: (+420) 220 199 510
fax: (+420) 220 612 491
info@dolcevilla.cz

Buďte v obraze

Novinky přímo do vaší e-mailové schránky!
Přihlaste se k odběru.


Copyright © 2024, KonferencevDolceVilla.cz